Bordro İşlemlerinizi Bize Bırakın.

Çalışma yaşamının hızlı dinamizmi içinde geçmişten günümüze kuruluşlar önemli değişimler yaşadı. Bu değişimlerden biri de şüphesiz ki personel departmanlarının İnsan kaynakları departmanlarına dönüşümüdür.  Geçmişte özellikle personel sayısı kalabalık olan kuruluşlar ücret tahakkuk departmanları oluşturur ve bu departmanlarda onlarca kişi istihdam ederlerdi. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bordro yazılımlarının devreye girmesi işleri kolaylaştırıp bu konuda daha az eleman istihdamını getirse de günümüz İnsan Kaynakları eğilimleri bordro konusunu tamamı ile bir dış kaynak hizmeti olarak görmektedir.

Günümüz İnsan kaynakları konseptinde Bordro hizmeti artık bu konuda uzman kuruluşlardan alınmaktadır. Böylece kuruluşlar kendi İnsan kaynakları fonksiyonlarına yoğunlaşmakta ve bu konuda ilave bir iş gücüne gereksinim duymamaktadırlar. İnsan Gücü Danışmanlık personel yönetimi alanında yılların getirdiği tecrübe ve yoğun birikimi ile bu konuda hizmet almak isteyen kuruluşlara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Talent Payroll hizmetimizin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz..

Neden İnsan Gücü İle Çalışmalısınız?

İnsan Gücü Danışmanlık Personel ve İnsan kaynakları alanında 35 yıla yakın bir birikimin ürünüdür. Aynı zamanda bir eğitim kuruluşu olan şirketimiz personel yönetimi ve onun bir parçası olan ücret bordrosu ile ilgili eğitim ve seminerler düzenlemekte, uzmanlık programları açarak bu alanda uzmanlar yetiştirmektedir. İnsan Gücü Danışmanlık işçi-işveren ilişkileri konusunda danışmanlık ve denetim hizmetleri veren bir kuruluş olduğundan bizimle çalışan kuruluşlar bu konulardaki uzmanlığımızdan da yararlanabilmektedirler.

İnsan Gücü Danışmanlık – Talent Sys İş Birliği

İnsan Gücü Danışmanlık bordro hizmetini, ülkemizin insan kaynakları alanında en kapsamlı raporlama ve mobil uygulamaları yönünden en gelişmiş programı olan TALENT SYS yazılımı ile işbirliği içinde yürütmektedir.

Talent Sys ve İnsan Gücü işbirliği  TALENT PAYROLL projesini var etmiştir.

 

Bordro Danışmanlığı Hizmet Detayları

Bordro Hizmetimizi ,dilerseniz kendi bordro programımızla kendi işyerimizde, dilerseniz sizin bordro programınızla ve/veya sizin işyerinizde gerçekleştirebiliriz.

Ücret Bordroları

Aylık Ücret Hesap Pusulası Basımı, Tazminat Bordrolarınız

İşe Giriş - Çıkış

Personel İşe Giriş Bildirgesi, İşten Çıkış Bildirgesi, Aylık Prim Bildirgeleri

Bordro Tahakkuk İcmalleri

İşkur Aylık İşgücü Çizelgeleri, Personelinizin talep edebileceği vizite kağıdı, çalışma belgesi vb. tüm dokumanlar

Raporlamalar

Tüm E-SGK İşlemleri, Personelinizin talep edebileceği vizite kağıdı, çalışma belgesi vb. tüm dokumanlar

Bordrolar tarafımızca yapılarak her ay düzenli olarak ve zamanında elinize ulaşacaktır. Organizasyonlarında personel yönetimi hizmetlerine ilave bir iş gücü ayırmak istemeyen ve konuda uzman bir kuruluştan destek almak isteyen şirketler için sunduğumuz bu hizmetimizden yararlanmanız için puantaj ve diğer gerekli bilgilerinizin bize ulaşması yeterlidir .

 Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız. (0216) 418 70 40