İnsan Gücü Danışmanlık Hakkında.

Faaliyetine 2000 yılında başlamıştır. Yeni bin yıl ile birlikte doğan kuruluşumuzun kurucuları İnsan kaynakları ve personel yönetimi alanlarında uzun yıllar profesyonel deneyimler elde etmiş kişilerdir. Kuruluşumuz kısa süre içerisinde müşteri portföyünü hızla genişleterek kendi alanında lider konumda olan yerli ve yabancı sermayeli pek çok saygın kuruluşa hizmet verir hale gelmiştir (bknz. referanslarımız). Müşterilerimizden gördüğümüz bu ilgi sanırız uygulamanın içinden gelen kişiler olarak onlarla aynı dili konuşma ve gerçek talebi anlama konusundaki yeterliliklerimizdir.

İnsan Gücü Danışmanlık olarak öncelikli misyonumuz ülkemizin ekonomik gelişimine ve dolayısı ile de üretimine katkıda bulunmaktır. Bu katkıyı sağlarken bu konuda en önemli kaynak olan İNSAN faktörünü en verimli şekilde değerlendirmek , atıl olan iş gücünü harekete geçirmek ve bu yolla istihdama katkı sağlayarak işsizlikle mücadeleye de yardımcı olmak diğer önde gelen görevlerimizdir.

Ülkemize karşı bu sorumluluk bilincinin yanında İNSAN ‘lara karşıda çalışma güçlerini ve kapasitelerini en verimli şekilde değerlendirmek , kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak , ülkemizde çalışma yaşamını belirleyen Yasalar çerçevelerinde ve uygun koşullarda istihdam edilmelerini sağlamak gibi sorumluluklarımız olduğunu düşünüyoruz. Bu görev anlayışı ile hizmetlerimizi kuruluşlara ve insanlarımıza sunuyoruz. Faaliyet konularımızla ilgili bilgi edinmek için lütfen hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ediniz..

Temel Hizmetlerimiz.

Bordro Danışmanlığı

Personel ve İnsan Kaynakları alanında 16 yıllık birikimi kullanın!

Seçme ve Yerleştirme

Personel Seçme ve Yerleştirme Hizmeti

Eğitim ve Seminerler

İnsan kaynakları alanında hem kendi bünyemizde hem de firma bünyesinde eğitim hizmetleri

İşgücü Destek

İşgücü Destek Hizmetleri